Čím se řídíme při práci

V geodetické kanceláři Geoservis nám záleží na tom, aby od nás všichni naši zákazníci dostávali špičkové služby na vysoké odborné úrovni, které jim pomohou lépe realizovat jejich záměry, ať už jsou jakékoli. Snažíme se proto o maximální preciznost při práci a každou z našich zakázek provádíme v souladu s profesními standardy. Zároveň se neustále pídíme po způsobech, jak svou práci ještě o něco zefektivnit, a samozřejmostí je pro nás bedlivé sledování legislativy související s oborem.

Dobře víme, že i naši klienti potřebují především služby, které nebudou plýtvat jejich časem a na které je spolehnutí. V naší společnosti své zakázky vyřizujeme co nejrychleji, abyste se zbytečně nemuseli zdržovat s administrativními záležitostmi a mohli posunout dál záměr, na kterém Vám právě záleží, ať už jde o započetí stavby nebo třeba její kolaudaci.

Pro klienty, kteří nemají času nazbyt, nabízíme realizaci svých služeb ve zkrácených termínech, a protože máme zároveň flexibilní pracovní hodiny, můžete mít svůj geometrický plán nebo podklady pro projekt v ruce takřka okamžitě. Vyzkoušet to kdykoli můžete sami – stačí se nám ozvat a vysvětlit nám všechny své požadavky. Věříme, že Vám spolupráce s naší společností bude vyhovovat!