O nás

Už přes dvacet let nabízíme ve společnosti Geoservis Příbram s.r.o komplexní geodetické služby klientům po celém širokém okolí Příbrami. Díky našim dlouholetým zkušenostem dokážeme svým zákazníkům pokaždé dodat precizní práci na vysoké odborné úrovni, ať už si od nás objednají zpracování geometrického plánu nebo potřebují vytyčit hranice pozemku. Je pro nás důležité odvádět práci vystavěnou na míru zákazníkovým potřebám a pomoct mu posunout se dál.

Naše služby využívají jednotlivci i firmy – často v souvislosti s výstavbou nového objektu, často třeba jen proto, aby předešli případným majetkovým sporům. Snažíme se pro ně svůj servis pokaždé sestavovat na základě detailní znalosti jejich požadavků, aby byl výsledek naší práce v perfektním souladu s jejich záměry. Během celé spolupráce jsme svým zákazníkům navíc neustále k dispozici s podrobným odborným poradenstvím, abychom jim umožnili lépe se orientovat ve svých povinnostech i v technických detailech naší práce. Pokud právě kvalitního geodeta sháníte i Vy, rádi Vám spolu s celým týmem naší společnosti pomůžeme – stačí se nám ozvat a domluvit se s námi na podrobnostech.
Co konkrétně v nabídce Geoservisu Příbram najdete?

Co konkrétně v nabídce Geoservisu Příbram najdete?

 • Zpracováváme geometrické plány pro celou řadu záměrů a účelů. Geometrické plány nejčastěji využijí klienti, kteří právě staví, ať už jde o jednotlivce nebo stavební firmy; geometrický plán je potřeba mimo jiné pro kolaudaci stavby, při jakékoli změně vnějšího obvodu stavby nebo pro zapsání rozestavěné stavby do katastru nemovitostí. Kromě toho se geometrický plán využívá také při zřízení věcného břemena nebo při změnách hranice pozemků, včetně jejich rozdělení.
 • Standardní geodetickou službou je také vytyčení hranic pozemku neboli vyznačení hranic pozemku, tak jak jsou zapsané v katastru nemovitostí, přímo v terénu, tak abyste mohli začít bez problému stavět nebo oplocovat.
 • Ještě před samotnou stavbou zajišťujeme pro projektanty podklady pro projekt, tj. především polohopisné a výškopisné plány pozemků. Výškopis a polohopis terénu zahrnuje zanesení všech viditelných prvků v terénu – včetně inženýrských sítí – a výškové kóty nebo vrstevnice.

Další služby:

 • práce v katastru nemovitostí
 • technické mapy měst, správa datových skladů
 • pasportizace
 • pro města a obce – pasport komunikací, zeleně, mobiliáře, dopravního značení atd.
 • inženýrská geodézie a speciální práce
 • podpora projekčních a stavebních prací
 • skenování a kopírování
 • digitální model terénu ČR

Dejte nám vědět, jaké geodetické služby právě potřebujete Vy, a zeptejte se nás na všechno, co Vás zajímá! Uděláme všechno proto, aby Vaše stavba i její kolaudace nebo jakýkoli jiný záměr proběhly podle Vašich představ. Věříme, že Vám spolupráce s naší společností bude vyhovovat!