Pokud právě hledáte kvalitního geodeta, ve firmě Geoservis Příbram Vám kdykoli rádi pomůžeme. Následující kontaktní spojení můžete využít, kdykoli se budete potřebovat zeptat na detaily ohledně našich služeb, domluvit si osobní schůzku nebo se rovnou dohodnout na detailech naší vzájemné spolupráce.

Geoservis Příbram s.r.o.

IČ: 27235629
DIČ: CZ27235629

Adresa:
Purkyňova 394
261 01 Příbram III

Telefon:
318 635 685

Mobil:
602 594 420

E-mail:
geoservis-pb@volny.cz

Jsme tu od toho, abychom každému z našich klientů dodali profesionální servis včetně kvalitního odborného poradenství. Rádi přijedeme i za Vámi, a to kamkoli po celém okrese Příbram. Věříme, že s naší společností budete spokojeni!

Kde nás najdete v Příbrami
Hledáte právě kvalitního, zkušeného geodeta pro zaměření novostavby, vytyčení hranice pozemku nebo třeba kvůli řešení věcného břemene? Ve společnosti Geoservis poskytujeme geodetické služby klientům po celém Příbramsku už přes dvacet let a rádi kdykoli přijedeme i za Vámi. Na detailech naší spolupráce se s námi můžete domluvit také přímo v naší kanceláři v Příbrami – vzhledem k tomu, že máme flexibilní pracovní dobu, však prosíme o předchozí telefonickou dohodu. Kancelář najdete v městské části Příbram III, v Purkyňově ulici, která město odděluje od areálu Svaté Hory. Z centra Příbrami se k nám dostanete do patnácti minut, a pokud nejste místní, využít můžete třeba blízkou autobusovou zastávku Milínská-Maxova, která je od nás sotva deset minut cesty a na níž staví každý den několik linek z okolních obcí. Přejeme šťastnou cestu a těšíme se na osobní setkání s Vámi!